Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Reset

SALMING Raptor PowerLite 96(107 L)

Horúca novinka na florbalovom trhu. Profesionálna florbalka Raptor Powerlite vyniká svojou nízkou hmotnosťou a predovšetkým úplne novou čepelou pre sezónu 2019/20 Salming Raptor.

Viac detailov

Skladem

120,83 €

Použité technológie

PowerLite™

Technológia PowerLite je nástupcom shaftov TourLite. V týchto nových vylepšených shaftoch je použita špeciálna štruktúra karbónových vlákien, ktoré Salming získal pri vyvíjaní squashových rakiet. Táto nová materiálová zmes má lepšie absorpčné vlastnosti. Shafty PowerLite zároveň patria medzi najľahšie shafty.

Florbalka s tvrdosťou 29 už patrí medzi stredne tvrdé, ktoré doporučujeme pokročilým hráčom. Čím vyššie číslo tvrdosti florbalky, tým mäkší shaft. Volba správnej tvrdosti shaftu dokáže pozitívne ovplyvniť vašu techniku a strelbu.

Čepeľ Salming Raptor


Čepel Salming Raptor je novinkou pre sezónu 2019/20, patrí medzi rovnejšie (menej zahnuté) čepele s tenším rámom.


Hlavným rozdielom čepele Raptor oproti iným modelom značky je menšie prehnutie aj menšia konkávnosť. Čepeľ je od päty skôr rovná, žlábok na forhendovej strane sa prehlbuje až od prostriedku čepele k samotnej špičke, kde vám ľahko pomôže pri kľučkách alebo technickejších úderoch.


Ďalším kľúčovým prvkom je stavba čepele a taktiež vyplnené dieliky na spodnej hrane čepele. Čepeľ je potom pevnejšia v torzii a dokáže lepšie prenášať silu z rúčky na loptičku.


Profil čepele pri správnom ovládaní techniky umožňuje presné ovládanie loptičky ako forhendovou, tak aj bekhendovou stranou.


Salming Raptor - The Playmaker. Ľahká univerzálna čepeľ pre sezónu 2019/20!

Materiál Endurance
Nevídaná odolnosť, nízke trenie a fantastické herné vlastnosti. Materiál Endurance je štandardne používaný na väčšine modelov Salming. Upozornenie! Čepel je pri inštalácii alebo jej zahýbaní potrebné zahriáť, použite teplú vodu alebo teplovzdušnú pištol.

Zobrazené produkty

11 ostatné produkty v rovnakej kategórii

11 ďalších produktov v rovnakej kategórii: